Geismar, S., Cincinnati.
Gentsch, Frank T., Cleveland. Geoghegan, Wm. A., Cincinnati. Gholson, Edwin, Cincinnati. Gibson, Henry K., Cincinnati. Goebel, Herman P., Cincinnati. Goldman, Robert P., Cincinnati. Gowdy, R. L., Xenia.
Greve, Charles Theodore, Cincinnati. Griffith, Barton, Columbus. Grischy, Elmer W., Cincinnati. Grischy, Oscar P., Cincinnati. Grossman, Mary B., Cleveland. Guernsey, Charles A., Fostoria. Gurklies, Arthur W., Dayton. Gusweiler, Frank R., Cincinnati. Hagan, F. M., Springfield. Hagans, Samuel L., Cincinnati. Hall, Rufus B., Jr., Cincinnati. Hamilton, Francis M., Lebanon. Hammel, Samuel B., Cincinnati. Hamrtz, B. F., Middletown. Harlan, Walter S., Hamilton.
Harrington, Newton R., Bowling Green. Harris, George B., Cleveland. Harshman, John B., Dayton. Hart, William L., Alliance. Hartley, M. J., Xenia. Harvey, Frank H., Akron. Hawke, George S., Cincinnati. Headley, Sanford A., Cincinnati. Heintz, Victor, Cincinnati. Heidingsfeld, Ben L., Cincinnati. Heintz, Michael G., Cincinnati. Heintzeman, J. W., Cincinnati. Hemperly, W. E. N., Massillon. Henshaw, Stanley K., Cincinnati. Hertwig, Victor Wm., Cincinnati. Hill, Walter B., East Liverpool. Hines, Clark B., Bellville. Hinkel, Frederick A., Hamilton. Hinkle, Philip, Cincinnati. Hoadly, George, Cincinnati. Hoffheimer, Harry M., Cincinnati. Hoffman, Charles W., Cincinnati. Hohman, Alfred, Cincinnati. Holcomb, A. T., Portsmouth. Hollencamp, Henry H., Dayton. Hollister, John B., Cincinnati. Holmes, Reuben R., Dayton. Hosea, Louis M., Cincinnati. Houck, Louis B., Mt. Vernon. Hover, John C., Bellefontaine. Howland, Paul, Cleveland. Hulswitt, B. A., Cincinnati. Hunt, Charles B., Coshocton. Huston, W, Clay, Bellefontaine. Howard, William S., Xenia.
Iddings, Daniel W., Dayton. Isaacs, Elcanon, Cincinnati. Jackson, Frank P., Youngstown. James, Benjamin, Bowling Green. James, Francis Bacon, Cincinnati. Jacobs, Carl M., Jr., Cincinnati. Johnson, A. R., Ironton. Johnson, Curtis T., Toledo.
Johnson, Simeon M., Cincinnati. Johnson, Theodore A., Youngstown. Johnson, Thomas L., Cleveland. Johnston, Hollis C., Gallipolis. Jones, Benner, Jackson. Jones, Dan C., Ironton.
Jones, Edward H., Cincinnati.
Jones, Oliver B., Cincinnati. Jones, Orville K., Cincinnati. Jones, Paul J., Youngstown.
Jones, Spencer M., Cincinnati. Joseph, William A., Batavia. Kattenhorn, Geo. H., Cincinnati. Keifer, Wm. W., Springfield. Kelley, Thomas H., Cincinnati. Kennedy, David F., Youngstown. Kennon, Newell K., St. Clairsville. Kimble, B. F., Portsmouth. King, E. B., Sandusky. Kinnison, Jas. E., Canton. Klein, Saul S., Cincinnati. Knight, Walter A., Cincinnati. Krantz, H. A. M., Ashland. Kreimer, Ralph R., Cincinnati. Krueger, Earl C., Sandusky. Kuertz, Wm. Jerome, Cincinnati. Kunkel, Frank H., Cincinnati.
Kyes, Lafayette M., East Palestine. Landis, Robert K., Dayton. Lawyer, Charles, Jefferson. Lehmann, Carl, Cincinnati. Lemkuhl, Joseph, Cincinnati. Lemper, Lorenz L., Cincinnati. Lewis, Frank S., Toledo. Levy, David M., Cincinnati. Linton, James N., Columbus. Lipp, Samuel I., Cincinnati.
Logan, John, Washington Court House. Lorbach, David, Cincinnati. Lones, W. F., Wellsville.
Lotze, C. M., Cincinnati.
Lovett, Edward C., Cincinnati.
McBride, C. E., Mansfield.
McCarthy, Charles E., Cincinnati.
McClure, Nathan, Medina.
McConnaughey, W. S., Dayton. McCuskey, Emery A., Canton. McMahn, J. Sprigg, Dayton. Mack, Alfred, Cincinnati.
Mackoy, Harry Brent, Cincinnati. Mackoy, William H., Cincinnati.
Madden, J. Warren, Columbus. Madden, Wm. F., Cincinnati. Maddos, Tom S., Washington C. H. Maher, John F., Greenville. Mallon, Guy W., Cincinnati. Marble, Harry E., Cincinnati. Marckworth, John H., Cincinnati. Marfield, Dwight S., Cincinnati. Marshall C. T., Columbus. Matthews, Mortimer, Cincinnati, Matthews, Stanley, Cincinnati. Matthias, Edward S., Columbus. Maxwell, Nathaniel H., Cincinnati. Meck, Benjamin, Bucyrus. Meek, Edward D., St Clairsville. Merman, Wm. C., Port Clinton. Merrell, Chester W., Columbus. Mevin, Robert R., Dayton. Middleswart, C. C., Marietta. Middleton, E. P., Urbana. Miller, Harry W., Portsmouth. Miller, Lem S., Cincinnati. Miller, W. L., Xenia.
Mitchell, Alfred H., St. Clairsville. Monaghan, James P., Cincinnati. Monnett, Frank S., Columbus. Morgan, D. E., Cleveland. Morgan, Gilbert, Cleveland. Morrissey, E. S., Cincinnati. Motz, G. B., Akron.
Moulinier, Edward P., Cincinnati. Mouser, Grant E., Marion. Muir, James J., Cincinnati. Murphy, Elwood, Columbus. Nelson, Ben B., Cincinnati. Nesbut, R. H., Akron. Newbegin, Robert, Toledo. Newby, Cyrus, Hillsboro. Nichols, Allen B., Batavia. Noll, Robert M., Marietta. Ochiltrie, Robert M., Cincinnati. O'Hara, Joseph W., Cincinnati. Oppenheimer, Benton S., Cincinnati. Outcalt, Dudley C., Cincinnati. Park, Nathan Rogers, Cincinnati. Parker, Chalmers M., Columbus. Parker, Harry E.. Georgetown. Patterson, Wm. E., Cleveland. Paxton, Jr., F. B., Cincinnati. Peacock, George C., Cincinnati. Peters, Edward F., Cincinnati. Phares, Carl, Cincinnati. Phillips, John P., Chillicothe. Pogue, Province M., Cincinnati. Pogue, Thos. L., Cincinnati. Pomerene, W. W., Coshocton. Pomerene, W. R., Columbus.
Porter, Washington T., Cincinnati.
Price, John G., Columbus. Price, T. D., New Lexington. Putnam, Robert B., Millersburg. Quail, Frank A., Cleveland. Quitman, Harry W., Cincinnati. Rankin, Carl S., Cincinnati. Rappoport, J. E., Cincinnati. Raup, George S., "Springfield. Rawson, L. Q., Cleveland. Reed, D. Curtis, Pomeroy.
Reid, C. A., Washington Court House. Remke, Richard, Cincinnati. Reynolds, Dana F., Columbus. Richter, Frank P., Hamilton. Rightmire, Geo. W., Columbus. Rinto, Arthur, Ashtabula. Ritter, George W., Toledo. Rockel, Henry L., Cincinnati.
Roettinger, Stanley Clay, Cincinnati. Rogers, H. Kenneth, Cincinnati. Rogers, L. W., Canton. Romer, John G., Dayton. Ronnebaum, Anthony, Cincinnati. Rummel, G. Albert, Cincinnati. Ryan, Dennis J., Cincinnati. Ryan, Walter A., Cincinnati. Samuels, Julius R., Cincinnati. Sater, J. E., Columbus. Sater, Lowry F., Columbus. Savord, E. H., Sandusky. Sawyer, Charles, Cincinnati. Sawyer, Louis B., Cincinnati. Scanlon, John A., Cincinnati.
Schindel, John Randolph, Cincinnati.
Scott, R. M., Cincinnati.
Scott, Walter W., Loudonville.
Searl, C. M., Portsmouth. Seasongood, Murray, Cincinnati. Selfridge, Calvin F., Lima. Shaffer, Herbert, Cincinnati. Shattuck, A. C., Cincinnati. Shell, Brooks E., Lancaster. Shepherd, W. C., Hamilton. Shohl, Walter M., Cincinnati. Shoemaker, Murray M., Cincinnati, Smith, P. M., Wellsville.
Snyder, A. Talmadge, Canton. Southworth, Constant, Akron.
Sparks, C. S., Cincinnati.
Spiegel, Frederick L., Cincinnati.
Squire, Andrew, Cleveland.
Stanton, Edward C., Cleveland.
Stark, Wm. A., Cincinnati.
Steinemann, Geo. C., Sandusky.
Stephens, Chas. H., Cincinnati,
Stephens, Jr., Charles H., Cincinnati.
Stephenson, Will P., West Union.
Stern, Joseph L., Cleveland.
Stettinius, John L., Cincinnati. Stewart, Earle, Ironton. Stoehr, Oscar, Cincinnati. Stricker, Sidney G., Cincinnati. Struble, Stanley, Cincinnati. Stugard, George, Cincinnati. Suire, Frank O., Cincinnati. Swartz, John M., Newark, Swing, James B., Cincinnati. Sykes, W. E., Marietta. Taft, Robert A., Cincinnati. Tallentire, Thos. L., Cincinnati. Taylor, Walter C., Cincinnati. Thobaben, E. J., Cleveland. Thomas, James S., Portsmouth. Thompson, John C., Cincinnati, Thompson, Wm. C., Lebanon. Thornburg, George, St. Clairsville. Thorpe, G. P., Wilmington. Tolles, S. H., Cleveland.
Ton Velle, Robert D., Columbus. Tuttle, Burton B., Cincinnati. Tyler, Wilfred M., Cincinnati. Underwood, Mell G., New Lexington, Vaughn, John R., Akron, Waite, Morison L., Cincinnati. Walker, Charles A. J., Cincinnati. Watson, B. G., Columbus. Weggandt, Carl V., Cleveland.
Weldon, C. A., Circleville. Werner, Carl G., Cincinnati. Westfall, R. E., Columbus. Wheaton, Carl G., Cincinnati. Williams, Charles F., Cincinnati. Williams, Edwin, Toledo. Williams, F. C., Cincinnati. Williams, Henry A., Columbus. Williams, Nelson, Hamilton. Willkie, Wendell L., Akron. Wilson, John F., Columbus. Winkelmann, Albert P., Cincinnati. Wilby, Joseph, Cincinnati. Wilby, Mitchell, Cincinnati. Williamson, A. T., Marietta. Wolf, Fred H., Wauseon. Wolfe, John W., Cincinnati. Wolfstein, Samuel, Cincinnati. Woods, Wm. B., Cleveland. Worley, John B., Cadiz. Worstell, L. G., Athens. Wormell, Henry S., Hamilton. Young, O. E., Georgetown. Young, Clarence N., Batavia. Zielonka, Saul, Cincinnati.
OKLAHOMA.
Cotterel, J. H., Guthrie.
Foster, Ephraim H., Muskogee.
Jones, Calvin, Hugo.
Newson, Miss Bessie, Oklahoma City. Smith, Charles C., Guthrie. Spielman, Jacob R., Oklahoma City. Spradling, M. C., Tulsa.
Wells, Frank, Oklahoma City.
Kerr, James B., Portland.
Abbott, Edwin M., Philadelphia. Aiken, Robert K., New Castle. Alexander, Lucien Hugh, Philadelphia. Brown, Wm. Alexander, Philadelphia. Buchanan, John G., Pittsburgh. Carringer, M. A., Tionęsta. Carpenter, J. McF., Pittsburgh.
Carson, Hampton L., Philadelphia. Driscoll, D. J., St. Marys. Fitzgerald, W. J., Scranton. Greevy, Thomas H., Altoona. Hirsch, Albert C., Pittsburgh. Isaacs, Nathan, Pittsburgh. Kane, Francis Fisher, Philadelphia. Lewis, Shippen, Philadelphia. Lewis, Wm. Draper, Philadelphia. Merchant, Edward, Philadelphia. Miller, Arthur Hagen, Philadelphia. Newlin, William E., McKeesport. Shick, Robert P., Philadelphia. Smith, Walter G., Philadelphia. Smithers, Wm. W., Philadelphia. Staake, William H., Philadelphia. Watts, Sidney J., Pittsburgh.
PHILIPPINE ISLANDS. Malcolm, George A., Manila. Schwarzkopt, S. C., Manila.
Wolf, Adolph G., San Juan.
RHODE ISLAND. Frost, G. Frederick, Rumford. Jenckes, Thomas A., Providence.
SOUTH CAROLINA. Barnwell, Nathaniel B., Charleston. Brown, Ben Hill, Spartanburg. Davis, Henry E., Florence. Frierson, J. Nelson, Columbia. Hagood, B. A., Charleston. Hyde, Simeon, Charleston. Hunt, I. H., Newberry.
Lide, L. D., Marion.
McKay, Douglas, Columbia.
Melton, William D., Columbia. Miller, Frank A., Hartsville. Monteith, C. S., Columbia. Moorman, Robert, Columbia. Muller, W. H., Dillon, Ouzts, D. A. G., Greenwood. Ricketts, J. B., Greenville. Rivers, M. Rutledge, Charleston, Thomas, J. Waties, Columbia. Willcox, P. A., Florence. Wolfe, Samuel M., Columbia. Woods, M. C., Marion. Woods, C. A., Marion.
Young, Arthur R., Charleston.
SOUTH DAKOTA.
Bruell, W. F., Redfield.
Cherry, U. S. G., Sioux Falls. Olmstead, O. D., Winner. Payne, Byron S., Pierre. Payne, Jason E., Vermilion. Porter, William G., Sioux Falls. Teigen, Tore, Sioux Falls. Voorhees, John H., Sioux Falls. Whiting, Chas S., Pierre.
Acklen, Joseph H., Nashville. Armstrong, Walter P., Memphis. Capshaw, E. W., Cookeville. Chambliss, John A., Chattanooga. Chandler, Walter, Memphis. DeWitt, John H., Nashville. Fowler, Harley G., Knoxville. Gates, Elias, Memphis. Evans, Giles L., Fayetteville. Harrison, C. Raleigh, Knoxville. Hughes, Allen, Memphis. Hughes, Wightman, Memphis. Jackson, R. F., Nashville. Kennerly, W. T., Knoxville. Long, Mitchell, Knoxville. McConnell, Thomas G., Knoxville. McDermott, Malcolm, Knoxville. Miles, Lovick P., Memphis. Miller, W. B., Chattanooga. Owen, William A., Covington. Owen, W. L., Covington. Price, J. Harry, Knoxville. Rust, Littell, Nashville. Sanford, Edward T., Knoxville. Saxton, Irving S., Knoxville. Swaney, W. B., Chattanooga. Todd, Andrew L., Murfreesboro. Turck, Chas. J., Nashville. Turner, W. B., Columbia.
Washington, W. H., Nashville. Wright, Jas. B., Knoxville.
Burford, A. L., Texarkana. Dickey, Joseph S., Henrietta. English, Charles Crowley, Dallas. Evans, Henry G., Bonham. Hardy, R. D., Dallas.
Hume, F. Chas., Jr., Houston. McCullough, Tom L., Dallas. Mays, Richard, Corsicana. Paddock, W. B., Fort Worth. Pollard, Claude, Houston. Royston, Mart H., Galveston. Saner, R. E. L., Dallas. Sonfield, Leon, Beaumont.
Stayton, Robert W., Corpus Christi.
Street, Robert G., Galveston. Wright, Wm. A., San Angelo.
Baker, Lee L., Provo.
Cluff, Harvey H., Salt Lake City. Folland, William H., Salt Lake City. Hollingsworth, Charles R., Ogden. Jenson, David, Ogden.
Smith, Geo. H., Salt Lake City. Sutherland, Geo., Salt Lake City.
Barber, Herbert G., Brattleboro. Hogan, George M., St. Albans. McFeeters, William R., St. Albans. Miles, Willard W., Barton. Powers, George M., Morrisville. Taylor, William H., Hardwick. Young, George B., Montpelier.
Bryan, George, Richmond. Caton, James R., Alexandria. Christian, Frank P., Lynchburg. Cocke, Lucian H., Roanoke. Corbett, James H., Suffolk. Coxe, Whitwell W., Roanoke. Hall, Harvey T., Roanoke. Hughes, Robert M., Norfolk. Hutzler, Alvin B., Richmond. Massie, Eugene C., Richmond. Montague, Hill, Richmond. Patterson, H. W., Richmond. Phlegar, Hunter J., Christianburg. Prentis, Robert R., Suffolk. Sargeant, W. H., Norfolk. Shelton, Thomas W., Norfolk. Tucker, H. St. George, Lexington. Wingfield, G. A., Roanoke.
WASHINGTON.
Parker, Emmett N., Olympia. Shepard, Charles E., Seattle.
WEST VIRGINIA.
Barnes, Uriah, Charleston. Biern, Samuel, Huntington. Brown, Douglas W., Huntington. Campbell, C. W., Huntington. Carrigan, Charles E., Moundsville. Clay, Buckner, Charleston. Coleman, Thomas, Charleston. Cowden, Wm. K., Huntington. French, D. E., Bluefield. Graham, John T., Huntington. Howard, David C., Charleston. Hubbard, Nelson C., Wheeling. Irons, Harry S., Huntington. Jones, Henry Craig, Morgantown. Kingdon, A. F., Bluefield. Loeb, Leo, Charleston.
Mathews, Wm. Burdette, Charleston. Meredith, James A., Fairmont. Moist, Ronald F., Charleston. Osenton, C. W., Fayetteville. Painter, Graham C., Charleston. Price, George E., Charleston. Richards, H. Campbell, Wheeling. Ritz, Harold A., Charleston. Robinson, Delbert T., Charleston. Robinson, Ira E., Grafton. Robinson, Jed W., Grafton. Scherr, Harry, Williamson. Simms, John T., Charleston. Slaven, Lant R., Williamson.
Smith, Harvey F., Clarksburg. Stone, Arthur G., Charleston. Strother, D. J. F., Welch.
Van Bibber, Cyrus B., Huntington. Vandervort, James W., Parkersburg. Wallace, George S., Huntington. Winer, Aaron, Clarksburg. Wolfe, W. H., Parkersburg. Woods, John Hopkins, Philippi.
Bentley, Frank R., Baraboo. Boesel, Frank Tilden, Milwaukee. Doerfler, Christian, Milwaukee. Eschweiler, F. C., Madison.
Goggins, B. R., Wisconsin Rapids. Gilmore, Eugene A., Madison. Graves, W. R., Prairie du Chien. Hayes, W. A., Milwaukee. Killilea, H. J., Milwaukee. Morgan, William J., Madison. Pereles, Nathan, Jr., Milwaukee. Sanborn, John B., Madison. Schoetz, Max, Jr., Milwaukee. Stearns, Perry J., Milwaukee. Thompson, J. C., Oshkosh. Thompson, William D., Racine. Whitehead, John M., Janesville.
Corthell, N. E.. Laramie. Jacobson, J. E., Wheatland. Kinkead, Wm. C., Cheyenne. Potter, Charles N., Cheyenne.
Total number registered, 1206.
« 이전계속 » |